Розклад тренувань на Бориса Гмирі 9-в (Позняки)

Понеділок Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
17:00 18:00 Карате початківці (6-12 лет)
Вівторок Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
16:30 17:30 Карате початківці (6-12 лет)
17:30 18:30 Карате Kids (3-5 лет)
19:10 20:30 Карате спортивна группа (8-13 лет)
20:30 22:00 Карате доросла збірна клуба
Середа Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
17:00 18:00 Карате початківці (6-12 лет)
18:10 19:00 Карате спортивна група ката (6-8 лет)
Четвер Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
16:30 17:30 Карате початківці (6-12 лет)
17:30 18:30 Карате Kids (3-5 лет)
19:10 20:30 Карате спортивна группа (8-13 лет)
20:30 22:00 Карате доросла збірна клуба
П’ятница Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
17:00 18:00 Карате початківці (6-12 лет)
18:30 19:30 Карате спортивна група кумите (6-8 лет)
Субота Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
8:30 9:30 Карате спортивна група (6-8 лет)
10:00 11:00 Карате початківці (6-12 лет)
19:10 20:30 Карате спортивна группа (8-13 лет)
13:30 15:00 Карате доросла збірна клуба

Розклад тренувань на Раїси Окіпної (Лівобережна)

Понеділок Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
15:00 17:00 Акробатика
17:00 18:00 Боротьба
18:00 19:00 Танці
19:00 22:00 ММА
Вівторок Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
10:00 11:00 Йога
15:40 16:30 Дзюдо
16:30 19:00 Карате
19:00 21:30 Капуейра
Середа Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
15:40 17:00 Тайландський бокс
17:00 18:00 Боротьба
18:00 19:00 Танці
19:00 22:00 ММА
Четвер Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
10:00 11:00 Йога
15:40 16:30 Дзюдо
16:30 19:00 Карате
19:00 21:30 Капуейра
П’ятниця Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
15:00 17:00 Акробатика
17:00 18:00 Боротьба
18:00 19:00 Танці
19:00 22:00 ММА
Субота Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
10:00 13:00 Карате
13:00 14:20 Тайландський бокс

Розклад тренувань на Проспект Петра Григоренка, 21Б (Позняки)

Вівторок Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
17:00 18:00 Початкова група
18:00 19:30 Доросла група
Четвер Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
17:00 18:00 Початкова група
18:00 19:30 Доросла група
Субота Початок тренувань Кінець тренувань Вид тренувань
10:00 11:10 початкова група
1й:15 12:45 Доросла група
Новини
09.03.2017
Клуб карате Сьогун перемагає в Угорщині на Hungarian Tatami Karate Cup 2017
04 березня в Угорщині проходив один з найбільших турнірів у...
28.02.2017
Клуб карате Сьогун вирушає до Будапешту
4 го березня спортсмени клубу карате Сьогун вирушають на змагання...
©2016 Shogun Fight Center. All rights reserved. Product by
WordPress Image Lightbox